KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15663044

nr 1566 3044

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv med segelbåt. Ej signerad. Olja på duk, 33x50 cm, yttermått inklusive ram: 51x68 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:13:33